logo

+48 503 159 991

+48 503 159 991

Oferta projektowa

Projekt Koncepcyjny

od 120 zł brutto/ m2

Pakiet zawiera wizualizacje oraz wykaz elementów wykończeniowych użytych w projekcie.

 • praca na otrzymanym rzucie
 • układ funkcjonalny 2d w 2 wariantach
 • koncepcja 3d (z możliwością 2-krotnego wprowadzania poprawek)
 • wizualizacje 3D ze wszystkich pomieszczeń
 • lista zakupowa wykorzystanych materiałów wykończeniowych, mebli i oświetlenia

 

 

 

Pakiet nie zawiera wizyt na budowie ani dokumentacji projektowej. Specyfikacja bez podania ilości.

Projekt Kompleksowy

od 220 zł brutto/m2

Pakiet obejmuje wizualizacje i pełną dokumentację projektową. Zawiera wszystkie informacje niezbędne do realizacji projektu

 • inwentaryzacja
 • układ funkcjonalny 2d w 2-3 wariantach
 • koncepcja 3d (z możliwością 2-krotnego wprowadzania poprawek)
 • wizualizacje 3D ze wszystkich pomieszczeń
 • rysunki wykonawcze: schemat zmian ścian, hydrauliki, elektryki, oświetlenia, włączników, sufitów podwieszanych, posadzek, układu glazury, kolorów i okładzin ściennych
 • rysunki wykonawcze mebli kuchennych
 • uproszczone rysunki mebli na wymiar (stolarskich)- widok z zewnątrz
 • lista zakupowa mebli i materiałów wykończeniowych, dekoracyjnych i oświetlenia
 • wizyty w sklepach wyposażenia wnętrz

 

 

 

Projekt Pod klucz

od 420zł brutto/m2

Pakiet obejmuje ZAKRES PROJEKTU KOMPLEKSOWEGO oraz:

 • przygotowanie wycen
 • koordynacja zamówień elementów wykończenia
  i wyposażenia
 • koordynacja ekip wykończeniowych
 • stały nadzór nad realizacją projektu
 • szacunkowy kosztorys materiałów, mebli
  i elementów dekoracyjnych wnętrza.
 • nadzór autorski wg ustaleń

 

 

 

Jeśli powierzchnia inwestycji, której projekt chcesz nam zlecić, przekracza 130 m2, przysługuje Ci 10 % rabatu od centy podstawowej. Dotyczy to każdego projektu wycenianego wg metrażu.

Z czego składa się projekt wnętrz?

Układy funkcjonalne

Rysunki 2d, czyli widoki z góry, przedstawiające możliwości najlepszego rozplanowania funkcjonalnego wnętrza. Pokazują rozmieszczenie mebli i innych elementów wyposażenia uwzględniając ich skalę i wymiary, przeważanie w 3 wariantach.

Koncepcja i wizualizacje

Wizualizacje realistyczne stworzone na podstawie wybranej koncepcji funkcjonalnej i uzgodnionej stylistyki. Ukazują oczekiwany efekt końcowy zrealizowanego projektu wnętrz.

Dokumentacja techniczna

Dokładana dokumentacja wykonawcza w formie rysunków 2d. W ich składwchodzą szczegółowe projekty min. zmian budowalnych, hydrauliki, elektryki, posadzek, sufitów podwieszanych, widoków ścian i detali oraz mebli na zamówienie. Umożliwia zrealizowanie projektu przez ekipy wykonawcze.

Specyfikacja zakupowa

Szczegółowy wykaz produktów (mebli, dekoracji, oświetlenia) i materiałów wykończeniowych (okładziny podłogowe i ścienne, glazura, ceramika, armatura, drzwi itp.) wykorzystanych w projekcie wraz ze wskazaniem sklepu.

zdjecie

Jak wygląda proces tworzenia projektu

1
Skontaktuj się z nami :)

Mailowo lub telefonicznie. Opowiedz nam krótko, czego szukasz i potrzebujesz. Prześlij nam na adres: paulina.zdrodowska@wp.pl rzut swojego domu oraz materiały zdjęciowe tego, co Ci się podoba. Chcemy poznać Twoją estetykę i przestrzeń, na której mamy pracować. Po zapoznaniu się z materiałem umówimy się na spotkanie.

2
Spotkanie

To spotkanie (bezpośrednie lub on-line) będzie skupione głównie na Tobie. Chcemy Cię jak najlepiej poznać- Twoje potrzeby, styl życia, pasje- i dzięki temu określić zakres działań, jaki możemy dla Ciebie wykonać. Na spotkaniu opowiemy Ci jak wyglądają poszczególne etapy projektu, dowiesz się jak wygląda i z czego składa się dokumentacja techniczna. Po spotkaniu przesyłamy Ci podsumowanie wraz z ofertą naszych usług. Decydujesz, która opcja jest dla Ciebie idealna i podpisujemy umowę.

3
Inwentaryzacja, formularz i inspiracje

Przystępujemy do pobrania wymiarów. Jeśli wykonujemy projekt zdalnie, lub inwestycja jest w trakcie budowy bazujemy na rzutach od dewelopera/ biura projektowego lub przekazanych przez Ciebie. Ty w tym czasie zajmujesz się wypełnieniem formularza z pytaniami dotyczącymi Twoich potrzeb względem projektu, który Ci przekażemy. Uzupełniasz także zbiór inspiracji, zdjęć produktów i materiałów, które Ci się podobają.

4
Propozycja układów funkcjonalnych - do 3 wariantów

Przygotowujemy dla Ciebie 3 propozycje (rzuty) pokazujące Twój lokal w różnych wersjach. Na spotkaniu on-line omawiamy, każdy z nich, a wybrany przez Ciebie rozwijamy dalej. Omawiamy ostatecznie stylistykę i nastrój wnętrza.

5
Aranżacje

To moment w którym tworzymy trójwymiarowy projekt wnętrza w oparciu o wybrany układ funkcjonalny. Uwzględniamy wszystkie materiały, meble, oraz dekoracje. Tworzymy wstępne wizualizacje komputerowe. Po zaprezentowaniu naszego pomysłu możesz dwukrotnie wprowadzać do niego poprawki.

6
Wizualizacje

Po ostatecznym zaakceptowaniu aranżacji wykonujemy wysokojakościowe wizualizacje komputerowe.

7
Dokumentacja techniczna

Dokumentacja techniczna i specyfikacje Rozpoczynamy etap szczegółowego opisu technicznego. Tak by ekipa wykończeniowa miała jasne wskazówki jak urzeczywistnić dzieło z papieru. Przygotowujemy specyfikację zakupową.

8
Zdanie projektu

Spotkanie, w trakcie którego przekazujemy Wam cały projekt wnętrza. Omawiamy go na spokojnie przy kawie i już nie możemy doczekać się realizacji.

9
Nadzór autorski i wykonanie pod klucz- Opcjonalnie

Chcesz byśmy to właśnie my zrealizowali Nasz projekt? Koordynowali zamówienia i nadzorowali prace ekip wykończeniowych? Nie ma problemu, możemy wszystko ustalić.