logo

+48 503 159 991

+48 503 159 991

Paulina Zdrodowska

„Tworząc projekt wyobrażam sobie jego nastrój – grę świateł, fakturę tkanin, atmosferę zbudowaną z idealnej równowagi kontrastów i harmonii materiałów. Buduję atmosferę przytulności i ciepła nawet w najbardziej minimalistycznym wnętrzu. Bo dom jest dla nas. Dla naszego komfortu i relaksu…”

Jestem projektantem wnętrz i właścicielką pracowni Zdrodowska Wnętrza. Moja praca jest wynikiem odwiecznej wrażliwości na otaczającą nas przestrzeń i świadomości jej wpływu na nasze samopoczucie (co nie zawsze ułatwiało mi życie 🙂 ). Inspiruje mnie wszystko co piękne i funkcjonalne. Lubię projektować wnętrza eleganckie, lecz nie przeładowane.

Magia tkwi w formie i prostocie…

O pracowni - zdjecie
O pracowni - zdjecie
O pracowni - zdjecie

W naszej pracowni najczęściej zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych dla klientów prywatnych. Dbamy o to, by projekt był idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, a przy tym nieszablonowy i maksymalnie funkcjonalny. Wsłuchujemy się w Ciebie, poznajemy i dostrzegamy potrzeby. 

Nasza współpraca opiera się na poniższych wartościach.

zrozumienie

Wiemy, że remont domu wiąże się z wysokim poziomem stresu, rozumiemy, że konieczność podejmowania wielu decyzji może powodować dyskomfort. Słuchamy Waszych przemyśleń, doradzamy gdy jesteście niepewni i wspieramy gdy pojawiają się rozterki.

harmonia

Naprawdę wierzymy w to, że przestrzeń, w której żyjemy musi idealnie z nami współgrać. Dom to zwierciadło nas samych. To nasz azyl i bezpieczna przystań. By stworzyć Wam takie miejsce, poświęcamy dużo czasu na to by Was poznać, zrozumieć a nawet przewidzieć Wasze potrzeby.

równowaga

Funkcjonalność – komfort - estetyka. Dom to nie muzeum. Unikamy przerostu formy nad treścią. Chcemy byście wieczorem wygodnie usiedli na kanapie i z kubkiem ciepłej herbaty delektowali się przytulną elegancją wnętrza.

indywidualizm

Nie ma dwóch takich samych osób/rodzin. Dlatego nie ma dwóch takich samych projektów. Nie projektujemy dla ładnego portfolio tylko dla Ciebie i Twoich bliskich. Wspólnie odkrywamy nowe kierunki, rozwijamy idee i tworzymy nowe koncepcje.

otwartość

Projektowanie wnętrz to wspólna praca projektanta i Inwestora. To otwarte rozmowy o Waszych potrzebach, dzielenie się wątpliwościami oraz udzielanie szczerych odpowiedzi. Transparentność i klarowność to podstawa dobrej komunikacji.

zaufanie

Możemy pochwalić się szeregiem zadowolonych klientów, których referencje możesz znaleźć na naszej głównej stronie internetowej.

elastyczność

Mamy szeroką ofertę, w zależności od potrzeb i kwoty, jaką możesz przeznaczyć na projekt, możesz wybrać zakres współpracy idealny dla Ciebie. Od samodzielnych aranżacji po projekt kompleksowy z nadzorem autorskim lub tworzony on-line.

O pracowni - zdjecie

Skoro już nas poznałeś, sprawdź naszą ofertę

Nasze realizacje

realizacje
Projekt Osowa
realizacje
Linisk
realizacje
Mosty
realizacje
Pruszcz
realizacje
Kosakowo
realizacje
Gdynia Zatoka
realizacje
Day Elegant
realizacje
Warszawa Fort Służew
realizacje
Wiczlino Sypialnia
realizacje
Mosty II
realizacje
Sopot

Spodobał Ci się nasz projekt?
Skontaktuj się z nami!